| Papadopolina a întrebat:

ieri dupamiaza am vazut un film pe tvr2 parca...deci era cu o fata care i-a murit fratele iar lui ii placea foarte mult muzica dar tatal lor nu la lasat sa mearga la o scoala de muzica. ei si fetei ii place muzica dar ea sa inscris la scoala de muzica fara sa stie tatal ei si ea presupunea ca este in alta parte.acolo a intalnit un baiat foarte dragut.

as vrea sa stiu si eu cum se numeste
raspuns urgent
multumesc anticipat:*

Răspuns Câştigător
| Aale10433 a răspuns:

Filmul se numeste RAISE YOUR VOICE happy
foarte fain l-am vazut si eu

3 răspunsuri:
| Aale10433 a răspuns:

Si eu am vazut filmul dar am aceiasi problema ca nu stiu cum se numeste...

| anutsa_7929 a răspuns:

Raise Your Voice cu Hilary Duff in rolul principal

| ピンク a răspuns:

Ceva cu Hilarry Duff mi se pare. oricum, nu stiu numele filmului insa daca dai Hilarry Duff film pe Google sigur vei gasi.