| anonim_4396 a întrebat:

imi explicati si mie ce e cu voyo asta,ai o saptamana gratis si dupa aia trebuie sa platesti?Funda

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Da, asa este. Numai bine!

3 răspunsuri:
| robertica_3238 a răspuns:

Trebuie sa iti facu abonament si primesti o saptamana gratis, dupa aia trebuie ca platesti 3 euro pe luna

| ursachy a răspuns:

Voyo este un rahat de proiect care o sa se inbogateasca smecherii cand o sa se bage in vigoare ACTA. o panarama de site

| anamaria120 a răspuns:

Trebuie sa iti faci abonament mai intai, ai o saptamana gratis dupa care platesti.