| SummerT a întrebat:

imi poate spune si mie cineva daca sezonul 2 al serialului The lying game are mai mult de 10 episoade? Intreb asta deoarece au fost unele episoade din sezonul 1 pe care nu le-am gasit prea usor. a si app stie cineva cand apare si sezonul 3?
Funda

Răspuns Câştigător
| mariacris98 a răspuns:

Sezonul 2 are doar 10 episoade, iar serialul a fost anulat astăzi. Uite aici:
http://www.tv.com/......390727330/

1 răspuns:
| optional a răspuns:

Sezonul 2 are doar 10 epidoade iar sezonul 3 inca nu a fost declarat oficial cand apare. Funda?