| LoveMe4ever a întrebat:

Bună TPU îmi puteţi da şi mie nişte filme dramă cum ar fi Ultima casă pe stânga sau Eden lake. s.au groază în afară de Orphan, Silent hill,. Dar să fie gr0ază să mă sperii răuuu:X.Mulţumesc anticipat`!:*

Răspuns Câştigător
| Oana2106 a răspuns:

Case 39, Blair Witch Project 1 și 2, Avertizarea [titlu original: "The Ring"], Mâna care împinge leagănul [titlu original: "The hand that rocks the cradle"], Secret window, Suspect zero.

2 răspunsuri:
| Oana2106 a răspuns:

Fundă?

| AndradaVrq a răspuns:

Drame : Hachiko a dog's story, Charlie ST. Cloud, My sassy girl!
De groaza : Paranormal activity ( e cel mai de groaza film posibillaughing ) 1 si 2. dar trebuie vazut prima oara 2 si apoi 1 deoarece actiunea se petrece invers.big grin Si tot filmul este filmat cu o singura camera!:X
The grudge 1, 2, 3. Shutter 2004. One missed call 1. Dead silence. The ring! Vizionare placutaaaa! >big grin