| OrdinaryLovelyGirl a întrebat:

TPU! Imi puteti recomanda niste seriale care sa ma tina in suspans, ceva gen Pretty Little Liars, The Originals, Teen Wolf!
~dau funda la cel care imi da cele mai bune seriale~

Răspuns Câştigător
| faramatania a răspuns:

Ravenswood (spin-off PLL),Scream Queens,Gossip Girl,The O.C., The Carrie Diaries, Jane By Design, Finding Carter, Love Child, altele cu adolescenți:Hellcats, Awkward, Blue Mountain State, Skins,, cu (vampiri) și vârcolaci:True Blood, Being Human, From Dusk Till Dawn:The Series, Hemlock Grove, Supernatural, Bitten(2013),Lost Girl

2 răspunsuri:
| Jimtheghost a răspuns:

Supernatural. Atat. E tot ce vrei de la un serial. laughing Poti sa te uiti si la Suits daca vrei ceva mai "calm".

| MinnieJuice a răspuns:

Supernatural, American Horror Story, The 100, Game of Thrones, The Flash, Reign