| razvancoman1 a întrebat:

Imi ziceti cateva filme de groaza ca sa faci pe tinewinking! ( SA STAI CU SUFLETUL LA GURA )

Răspuns Câştigător
| ϟkatεVaηϟ a răspuns:

The Exorcist
Insidious
Night Of The Living Dead
The Graveyard
Dracula III: Legacy
Abraham Lincoln: Vampire Hunter
Wrong Turn II : Dead End
Dawn Of The Dead
The Exorcism of Emily Rose
Priest
Drag Me To Hell
Poltergeist
Psycho
Final Destination
Dead Snow
The Grudge
Phantasm II
The Thing
The Fog
Dead Silence
One Missed Call
Mirrors
Candyman
Friday the 13th
A Nightmare On Elm Street
Silent Hill
Devil Seed
Silent House
ATM
The Hike
The Helpers
Saw

9 răspunsuri:
| UncertainSense a răspuns:

The Grudge. Shutter. The Ring. Drag Me To Hell. Amusement. Dar cel mai bun si cel mai horror e Insidious de la asta ai cosmaruri big grin.

| aleexxaanndrra a răspuns:

Saw tradus:Vazut e super filmul daca te uiti cu cineva merita vazut(Saw 7)

| unNumeOarecare a răspuns (pentru aleexxaanndrra):

Nu neaparat Saw 7, pentru ca e ultimul si daca n-ai vazut toata seria nu are sens.
Intr-adevar, e super, dar nu e horror.

| Breakingthehabittonight a răspuns:

- sincer eu acum am terminat dce vazut seria SAW [I,II,III,IV,V,VI, VII] si vreau sa iti spun ca merita vazut pe deplin, are suspans, mister, groaza si te face sa te gandesti de doua ori ce e cu tinelaughing [o sa ma intelegi tu.]
- altele, care mi-au placut thinking ..nu am sa iti dau unn copy-paste de la alte raspunsuri de pe net dar iti recomand sa vezi :
mirrors [1, 2]
one missed call
psycho [originalul]
the grudge [toata seria]
the ring
dead sielence
abraham lincoln: vampire hunter [suna ciudat dar e bun]
silent hill
awake [un thriller carem-a lasat fara cuvinte]
-erau mai multe dar nu le mai stiu numele exact!

P.S- imi permit sa o contrazic pe alexandra_7324 si sa iti spun ca Saw 1 e cel mai bun film happy

Vizionare placuta :*

| StephyMonster a răspuns:

Paranormal Activity

| razvancoman1 explică:

Multumesc mult la toti!winking! Voi da funda la cel mai bun!

| madyx1 a răspuns:

Mesageri, Comedie de groaza 1 2 3 4,
The Rite, Drag me to hell, SAW, Casa de Ceară, The Thing, Final Destination 5, Fright Night, The Twilight Saga: Eclipse, The Exorcist, Pandorum, Cazul 39.

| ϟkatεVaηϟ a răspuns (pentru madyx1):

Pardon:
The Twilight Saga: Eclipse e horror?
:-J laughing