| zoomumba a întrebat:

incerc sa fiu cat pot de scurta:am nevoie de filmele voastre preferate indiene cu actorii din filmele urmatoare.
si ca sa va ajut sa va faceti o idee mie-mi plac filmele indiene cu destul de multa drama si anume uramatoarele
om shanti om; my name is khan; veer; veer zaara si toate de acest gen cu acesti ctori baieti! va rog cat se poate de repede

2 răspunsuri:
| sorinyoman a răspuns:

Vizionează și,, Vagabondul`` sau,, Articolul 420``cu Raj Kapoor, filme cu adevărat de colecție. Cele enumerate sunt doar comerciale.

| Meow007 a răspuns:

Pai eu am vazut multe filme de acest gen daca vrei filme contacteazama la id cosmy_cos32