| andrulina a întrebat:

Intr-un episod din Naruto era vorba despre o fata care statea la un spital sau camin nu stiu sigur si kurenai sensei se atasase de ea. De asemenea, fetei aleia ii placea sa picteze si unul dintre tablouri in care era un monstru a prins viata.Va rog sa imi spuneti ce episod era, sezonul si numele episodului. Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Diabolique a răspuns:

Este vorba despre episodul 203, sezonul 5, „Kurenai's Decision, Squad 8 Left Behind".
http://animekage.com/watch-online/naruto-episode-203-204.html
Numai bine!