| tinpoi a întrebat:

Intrebarea este despre anime-ul NARUTO! Nu stiu daca am pus intrebarea la categoria potrivita!
Dupa ce apare episodul 220 naruto(simplu) vad (pe site-ul) pe care ma uit la comentarii ca zic aia...yupii incepe shippunnden, dar am vazut ep 220 si dupa ma uit la episodul 1 (shipunnden) si nu are nici o legatura cu ce am vazut pana acum! Ajutati-ma va rog dau funda! ( ajutati-ma spunandu-mi la ce ep trebuie si de ce se intampla ce v-am zis mai sus!)

Răspuns Câştigător
| alien134340 a răspuns:

Ai dreptate, episodul 1 nu are legatura dar daca te uiti de la 2 o sa intelegi

9 răspunsuri:
| AlexanderTheG a răspuns:

Normal ca nu se potrivesc, au trecut 2 ani jumate de la episodul 220 naruto la episodul 1 shippuden, e si normal sa nu aiba niciun punct in comun, nu crezi? in 2 ani si jumate se pot schimba orice si oricine, plus ca naruto a devenit mai destept si mai matur dupa antrenamentul cu jiraya, dar cum spunea si lucyhe... uitate macar pana la episodul 5 si ai sa intelgi mai bine cum sta treaba...

| tinpoi explică:

Mersi o sa incerc si daca ai dreptate...(te asteapta o fundita)! big grin

| tinpoi explică:

Lucyheartfilia,pai atunci cand ma uit la episodul 2 vad la inceput ca vorbeste cu (bunica) tsunde laughing si e cu jiraya spunandu-i ca a dat roade nu stiu cum antrenamentu asa trebuie sa fie (nu trebuie sa arate acei 2 ani de antrenament)?

| tinpoi explică:

AlexanderTheG ba nu ca sa inteleg cum sta treba a trebuit sa ma uit decat la 2 si la al doilea punct imi dau dreptate MIE ...ca,(nu ca nu au nici o legatura) dar incepe cu ceva ce nu a mai aratat daca de exemplu tu ai vedea un episod in care esti la capitolul nu stiu care si vezi o misiune cum se desfasoara de exemplu aia cu,,,,,, curiul vietii @@@ daca vezi de la mijloc nu intelegi nimic,, cam asa e cu primul ep la Shippuuden dar ca nu e in mijlocul a ceva e inceputul care arata ca mijlocul! laughing)) laughing) laughing)... daca ma intelegi (si sigur nu ma intelegi) si poate ti-e lene sa citesti tot ce am scris! LOL!

| tinpoi explică:

Dupa ba nu pune virgula si o sa intelegi mai bine!

| tinpoi explică:

Parerea mea,,, acum sa nu te superi sau ceva! (fiecare are o parere pe care o intareste cu ceva)!

| tinpoi explică:

Si lucyheartfilia zice sa ma uit DE LA 2 nu macar pana la 5 /_\ (HI HI)...

| AlexanderTheG a răspuns (pentru tinpoi):

1. nu ma supra ca nu am de ce
2. nu te obliga nimeni sa te uiti pana la episodul 5 sa intelegi sau pana la 2, eu am spus 5 ca un exemplu dar tu puteai sa il intelegi si din al 2 lea sau chiar si din primul, dar nu se intelegea la ce fel a inceput povestea, asta era si scopul ei, sa nu intelegi si sa te faca sa uiti in continuare...
3. am inteles ce ai vrut sa spui, dar dupa a doua incercarehee hee
4. este optiunea RASPUNDE, asa poti da un raspuns la raspunsul respectiv fara sa mai scrii: AlexanderTheG sau lucyheartfilia ca sa i te adresezi, iar cel caruia iai raspuns o sa primeasca o notificare si o sa iti poata vedea comentarea.

| iLovePizza51 a răspuns:

Uita-te atent si o sa intelegi. happy
Iti dau un sfat: Nu te uita ca alti, adica de la episodul (dau un exemplu) 157 pentru ca nu o sa pricepi nimic. Uita-te de la 1 happy
Asta e parea mea. Nu trebuie sa o asculti daca nu vrei. happy