| anonim_4396 a întrebat:

Intrebarea este pentru cei ce s-au uitat/se uita la 49 Days. Un serial coreean contemporan. Pe cine placea de fapt Kang Min-ho? ( Bae Soo-bin ) Pe Song Yi Kyung sau pe Shin Ji Hyun? Dau funa :X :X

2 răspunsuri:
| JiHyun a răspuns:

Pai cand a intalnit-o pe Yi Kyung a inceput s-o placa, apoi a aflat ca pe timpul zilei in corpul ei era Ji Hyun si a inceput s-o placa pe ea, dar teoretic ca aspect era Yi Kyung, dar ca suflet Ji Hyun, deci ambelehappy

| Hollocause a răspuns:

(: song-yi-kyung happy
Succes!