| teiube a întrebat:

Buna TPU isi mai aminteste cineva de emisiunea doctorului cristian Andrei 9595? daca da as vrea si e foarte mult sa mai vad o data emisiune in special ce din data de 8 mai 2006 stiu ca sunt arhivate toate undeva dar nu stiu unde cina ma ajuta cu un link cu ceva mi-ar placea foarte mult dau funda

1 răspuns:
| dannyel86 a răspuns:

Cel mai sigur gasesti imagini in arhiva antena1 (Intact Media). Fa-le o cerere si explica-le de ce editia cautata e atat de importanta pentru tine. S-ar putea sa obtii ceea ce doresti. Am vazut pe youtube cateva secvente.