| Miruna04 a întrebat:

TPU! La ce seriale ma sfatuiti sa ma uit. Ma refer la cele de genul "The Vampire Diaries".

Răspuns Câştigător
| adelina899 a răspuns:

-Teen Wolf
-90210
-Secret Circle
-Pretty Little Liars
-The Lying Game

10 răspunsuri:
| muffinfactory a răspuns:

Pretty Little Liars, Once upon a time, The secret circle, The lying game happy

| Alocispeptunoi a răspuns:

Pavitra Rishta

| BeDifferent a răspuns:

Twilight,Shameless UK – 10×01 "The Working Man", Royal Pains – 4×13 "Something Fishy This Way Comes"Guys with Kids – 1×01 "Pilot"...Vizionare placuta. FUNDITSAA?

| R3alyti a răspuns:

True Blood e un serial cu vampiri drama, fantezie si mister un serial 8.1 pe IMDb la fel ca The vampire diaries uitate merita vazut din puctul meu de vedere

| Roxyka2000 a răspuns:

Nu stiu...eu ma uit la Fenomene Stranii.
Incepe in fiecare vineri seara de la ora 22:00 si se termina la 00:00 este destul de interesant...

| Simina1619 a răspuns:

Nu prea stiu eu cum e acel serial dar iti recomand:

Pretty little liars (cei cares e uita si la ala la care te uiti tu au spus ca si asa e grozav)
Grey's anatomy
White collar
Being Erica
Friends
Dexter

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

"LOST"! Best ever!

| kiki2012 a răspuns:

Twilight,Shameless UK – 10×01 "The Working Man", Royal Pains – 4×13 "Something Fishy This Way Comes"Guys with Kids – 1×01 "Pilot"...Vizionare placuta.

| LoveSexGirll a răspuns:

Pariu cu viata
true blood
greek
mesaje de dincolo
Aha..Si inca unul:
Family guy - familia mea dementa laughing

| Addah a răspuns:

Sa vedeeeem...
Moonlight (vampiri), Heroes (eroi), Blood Ties (vampiti), Fallen (3 "episoade" cu Stefan din VD), Doctor Who (il recomand, este grozav cu calatorii in timp si spatiu), Lost Girl (chestiute), The Lying Game (cu omuleti dar e interesant), The Secret Circle (vrajitoare), Fringe (chestiute ce apartin de stiinfta Fringe), Once Upon A Time (persoanejele de basme in timpul nostru), Supernatural (asa, sa fie si el pe lista), Nikita (omuleti si conspiratii), Grey's Anatomy (omuleti si complicatii), Prison Break (omuleti si evadari), Teen Wolf (varcolaci si chestii), Castle (politisti), Pretty Little Liars (omuleti), White Collar (politisti), The Client list (omuleti), Ghost Wisperer (omuleti), House MD (omuleti).