| Joker a întrebat:

La multi ani! stiti cumva cum se numeste un film chinezesc in care actiunea se petrece in felul urmator:sunt 2 surori si una din ele era un fel de luptatoare adica mercenara ceva de genul si ambele erau brunetele si sora mai mica statea mai mult pe calculator si asa isi ajuta sora mai mare de la calculator si la un moment dat moare sora a mare si ramane decat cea mica, stiu ca l-am vazut acum 1 an sau 2 pe protv si nu mai stiu cum se numeste

stiti? va multumesc:*:*

Răspuns Câştigător
| oprisanioan a răspuns:

Filmul se cheama SO CLOSE, adevarul e ca si mie imi place la nebunie!