| Miru990 a întrebat:

la scoala (sunt in clasa a 7-a) am o prezentare de carte si am ales "Jurnalele Vampirilor" de L.J.Smith, va rog sa-mi spuneti ce as putea folosi pentru a face prezentarea mai interesanta.Stiti site-uri unde sunt alte prezentari de carte?

5 răspunsuri:
| xXxMeLexyxXx a răspuns:

Ca sa atragi atentia asupra ta mai ales ca the vampire diaries este un serial foarte bun si il recomand. Tot ce trebuie sa faci este sa p[ui de Elena, damon si stefan si sa spui ca Elena se va transofrma in vampir si dupa afla de un leac dau de vampiri originali, hibrizi si trecprin mult peripeti dar raman prieteni si Elena care acum este vampiri devine nepasatoare se aliaza cu dusmanul (rebeka) asa le vei atrage atentia.

| ellen00 a răspuns:

Ai citit toate cartile sau la care volum vrei sa faci prezentarea
?

| Miru990 explică (pentru ellen00):

Pai facem prezentare la toata seria, adica vreau sa spun primiele 4 carti ( trezirea, lupta, furia, reuniunea)