| TeOdOrA112 a întrebat:

La violetta, intr-un sfarsit, lui Diego o sa ii placa cu adevarat de ea?

Răspuns Câştigător
| andrei1237 a răspuns:

Da,dar acest lucru se va intampla la sfarsitul sezonului.

2 răspunsuri:
| Albnegru10 a răspuns:

Cred ca da.

| Ciocolina a răspuns:

Deocamdata nu-si da seama ca are o atractie pentru ea, dar pe la sfarsitul sezonului incepe sa o iubeasca cu adevarat, iar cand Vio afla de pactul cu Ludmi(in ep. 75)se desparte de Diego, iar lui ii pare foarte rau ca a pierdut-o(in ep. 76)chiar l-am vazut plangand dupa ea.
Eu raman totusi la parerea mea, la care tin foarte mult, ca lui Vio i se potriveste Leon. Tot scenariul serialului imi dovedeste ca cei doi sunt de nedespartit.