| MYA01 a întrebat:

M-am uitat la Project X si as vrea sa vad ce v-a placut mai mult la acest film? Mie mi-a placut partea cand Thomas si JB au sarit de pe casa.

Răspuns Câştigător
| CandyHearts a răspuns:

Sincer mie mi-a placut faza cand "nebunul" ala a dat foc la case si la toata strada laughing, saracul nu vroia decat sa primeasca "piticul" de portelan (plin cu extasy) inapoi...

2 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Eu l-am vazut happy Sincer, nu mi s-a parut foarte bun.dar original pentru ca a fost un baiatul acela cu camera care a filmat tot filmul.
Cel mai mult mi-a placut finalul, cand zicea ce s-a intamplat cu cei 4 laughing

| MYA01 explică (pentru pwp):

Da si aia a fost tare.