| pinkeye a întrebat:

ma plictisesc de moarte,vreau si eu urgent un film, gen comedie ca sa ma amuz pe net si sa fie destul de scurt...ce imi recomandati? Dati link-uri sau nume!
Mersi, funda!

Răspuns Câştigător
| Huehuehuehuehue a răspuns:

TED,Grown ups sau How high smug

11 răspunsuri:
| bloodyhell a răspuns:

Eurotrip

| Roxin_Alex_1989 a răspuns:

The mask
american pie (seria)
scarrie movie
acasa la coana mare
etc.

| Mozurov a răspuns:

De ce nu te uiti la un serial de comedie? How I met your mother sau Two and a half man sunt destul de bune.

| Aleeeexandra a răspuns:

Death at a Funeral (2010)

| AdyRo98 a răspuns:

Cauta pe adimekage.com gasesti cateva animeuri sau la un film la care mam iutat de 12 ori si mi-a placut foarte mult:ted

| pinkeye explică:

Off,nu stiu ce raspuns corect sa aleg,toate sunt bune, dar nu am avut timp sa vad nici un film pentru ca toate sunt lungi si a venit cineva la mine, dar oricm mersi, le voi viziona pe toate si cel care o sa imi paca cel mai mult ii voi da funda, va pup pa!

| oTrueBlood a răspuns:

100 de cuvinte

| BlueButterfly1234567 a răspuns:

Pai,eu am vazut de curand "Jack and Jill".E un film destul de amuzant, sper sa-ti placa.big grin

| AlexFotografu a răspuns:

Incearca American Pie Reunion. il gasesti usor pe google big grin