| DIENUTZA12 a întrebat:

ma simt suparata deoarece nu mai apare odata sezonul 4 din the vampire diaries imi vine pur si simplu sa mor! nu stiu daca vreau ca elena sa ramana cu damon sau stefan, adica la inceput mi-a placut de stefan la maxim dar vad ca se potriveste si damon cu elena! voi ce credeti ca se va intampla? dau FUNDA!

2 răspunsuri:
| EmmyRock a răspuns:

Si eu sunt fana The Vampire Diaries.big grin hmm. Eu as vrea sa ramana cu Stefan. happy

| Gabya a răspuns:

Filmul apare pe 12 octombrie...eu il ador pe Damon pentru atitudinea, sarmul si felul lui de a fi, dar parerile sunt impartite...si eu astept sezonul 4 cu nerabdare happypup