| zahre a întrebat:

Buna tpu.Mai demult postul Cartoon Netwark se transforma int-un alt post. Iar acolo erau niste desene animate care imi placeau extrem de mult. Liga dreptatii, Mutant X etc. Intrebarea mea este: era un desen cu un baiat blond care avea o sabie(el era print )si devenea mai puternic, mai mare si mai musculos. Avea un tigru pe nume Fricosu. Mai stie cineva cum se numea acel desen?

3 răspunsuri:
| ピンク a răspuns (pentru Amilik):

De cand are Ichigo un tigru pe care il chema fricosul? laughing