| Carina_Paula_2000 a întrebat:

Maine e aniversarea nepoatei mele de 12 ani.As vrea sa le pun un film frumos insa nu animatie caci sunt destul de mari.Pentru cei care ati vazut Now you see me 2 este potrivit pentru ei. (Sa nu fie faze de adulti). Multumesc! Dau funda!
Repede!

4 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Nu mi se pare un film ok pentru niste copii de 12 ani. Filmele disney ar fi mai potrivite, ii intrebi ce filme au vazut, recomand: dadaca, 16 dorinte, starstruck, high school musical, camp rock, wendy si casper etc.
Altele ar mai fii : bee movie, Alice in wonderland (2010), The jungle book (2016), we bought a zoo

| Sn4k3 a răspuns:

E film cu magie, parca ai zice de un film horror laughing. E bun, n-are sex/nuditate.

| Tataru_Ionut_2001 a răspuns:

Ai putea sa le pui Minions. E un film pentru toate varstele, si mai e si foarte amuzant

| Xeanle77 a răspuns:

Ca sex si nuditate:Cateva referinte sexuale si un sarut.
Ca violenta:Foarte multi oameni sunt loviti/batuti.
Ca droguri/alcool/fumat:2 oameni se imbata.
Eu zic sa i le pui filmul, fiindca este unul destul de bun, dar cred ca ar trebui sa le pui mai intai Now you see me 1.