| LaraMaya a întrebat:

Buna TPU nu titi daca e si sezonul 2 din You're Beautiful?

Sau din Boys over flowers sezonul 2?

Si..ati putea a imi dati niste seriale coreene care sa semene cu atea playful kiss, kpop survival. sa semene cu astea.Va rog. o sa va dau funda si vot! puppy dog eyes puppy dog eyes puppy dog eyes puppy dog eyes puppy dog eyes puppy dog eyes puppy dog eyes puppy dog eyes puppy dog eyes
sau seriale in care a jucat actorul Tae Kyung..scuze dar habar n-am cum il cheama in realitate.big grin puppy dog eyes puppy dog eyes puppy dog eyes puppy dog eyes

Răspuns Câştigător
| Zoki a răspuns:

Ce draguta imi pari ^^
Ok, pentru inceput Tae Kyung se numeste Jang Guem Suk. A jucat in mai multe filme cum ar fi :
Marry me Mary
Love rain
Filme:
You're my pet
Do re mi fa sol la si do
Baby and I

Cel mai dragut e in Love rain. Cel mai amuzant e in You're my pet.
Eu ti-am dat cateva filme si serile pe care le-am vazut, dar mai are si altele, este destul sa cauti pe google numele lui adevarat big grin

Cat despre Boys over flowers sau Playful kiss nu au alte continuari.

Daca ai vazut kdramele de mai sus presupun ca iti place Kim Hyun Joon. Are un nou serial, adica il face acum, pentru ca nu gasesc nicaieri episoadele. Se numeste City Conquest.

Alte seriale sunt:
To the beautiful you
Lie to me
Take care of the young lady
Coffee prince
Brialliant Legacy
Heartstrings(aici actorul principal e Shin Woo din you're beautiful, si actrita principala e Go Mi Nam/Nyu cum ii zici tu, la fel din you're beautiful)
Rooftop prince(este foarte amuzant asta)
Dream High 1 si dream high 2
Big
49 days(este cel mai bun serial pe care l-am vazut, am ras, am plans impreuna cu actorii, ceea ce mi se intampla rar)

Te asigur ca am vazut toate serialele pe care le-am recomandat si toate sunt minunate. Distreaza-te ^^

5 răspunsuri:
| B343 a răspuns:

Ai vazut episoadele alea de 10 minute din Playful kiss? http://www.viki.com/tv/2032c-playful-kiss-youtube-version
Eu pana acum am vazut:
Playful kiss, When love walked in, Boys over flowers, You're beautiful si acum vizionez City Hunter :X

| LaraMaya explică (pentru B343):

Da le-am vazut.happy meri pentru gest happy

| Mikasa a răspuns:

Nu prea cred ca va mai fii sezonul 2 din Boys over flowers, deoarece primul l-au filmat cu mult timp in urma... Si un serial coreean care chiar mi-a placut a fost City Hunter in care joaca si Lee Min Ho din Boys over flowers happy

| LaraMaya explică:

Scuze pentru greselile de scriere dar tastatura mea e stricata si nu merge prea bine.

| HyunRae a răspuns:

Pai, Jang Geun Suk ( Tae Kyung) a mai jucat si in Love Rain, Mary Stayed Out All Night.etc. Uite-te aici :http://wiki.d-addicts.com/Jang_Geun_Suk
Cat despre alte seriale coreene care sa semene cu acelea, pai ar fi Dream High 1, Dream High 2, etc Iti recomand Flower Boy Next Door, When A Man Loves, IRIS 1, IRIS2, One Hundred Inheritance. Daca mai vrei seriale sa-mi spui, ca am vazut multe^^
Sper ca te-am ajutat. :">