| CompleteAndUtter a întrebat:

Bună, TPU. Nu știu dacă vă mai amintiți, dar a fost o perioadă în care se difuzau filme pe Cartoon Network. Își mai amintește cineva de un film cu cărți, care prezenta viața unui băiat ce a intrat în ele, sau ceva de genul? Pentru că nu-mi pot aminti care este titlul filmului.

Răspuns Câştigător
| Diabolique a răspuns:

„The Pagemaster" - Stăpânul cărţilor (1994) cu Macaulay Culkin.
http://youtu.be/u-gJr7iU6kI
Numai bine.

5 răspunsuri:
| AtateaConditii a răspuns:

Zambebia sau ceva de genu dar era pe minimax sau viata lui Louie?

| Iubibilăă a răspuns:

The Pagemaster" - Stapanul cartilor.
Vizionare placuta.
Pa, pa.

| nowar a răspuns:

Waii..imi amintesc day dreaming cred ca prima data l-am vazut in dimineata de Craciun, cand aveam 5 anihappyCe vremuri :-

| CăpshuniikMikkkk a răspuns:

The Pagemasterwinking