| MintDots a întrebat:

Buna TPU :*

O intrebare pentru fanii anime!

Ce parere aveti despre Shugo Chara? Am cautat si am vazut ca sunt 100 si ceva de episoade plus 25 party straight face Vreau sa stiu daca merita sa incep seria! big grin Daca puteti sa-mi spuneti despre ce este vorba putin asa la inceput.

Si daca puteti sa imi recomandati niste anime de dragoste si fun, am vazut super multe, nu pot sa va zic lista laughing Ceva cu 25 episoade sau chiar mai mult. Le-am vazut pe-astea mai populare so, daca puteti sa mi spuneti ceva mai necunoscut thinking

Oh, si ce parere aveti despre Peach girl? Sa vad si acest anime? thinking
Multumesc! :*

P.s.: Nu vreau link-uri, stiu de unde sa le iau big grin Thanks :*:*

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut tongue Poi sincer, nu am vazut acele 2 anime-uri laughing Dar iti pot recomanda urmatoarele big grin:

07-Ghost (Actiune, drama, supranatural, mister)

Clannad & Clannad After Story (Actiune, drama, romantism, amuzant)

Baka To Test To Shoukanjuu & Baka To Test To Shoukanjuu Ni! (FOARTE amuzant, pervers, romantism)

Death Note (Drama, mister, horror, suspans, si mai mult mister, si mult mai mult mister)

Highschool DxD & Highschool DxD New (Amuzant, FOARTE pervers, supranatural, actiune)

Kampfer (FOARTE FOARTE FOARTE pervers, supranatural, amuzant, mister, actiune)

Kara No Kyoukai (Drama, mister, horror, romantism, actiune, supranatural)

Kore Wa Zombi Desu Ca? (Actiune, amuzant, pervers, si mai amuzant)

Naruto & Naruto Shippuden (Drama, actiune, amuzant, si mai multa actiune)

Rosario + Vampire & Rosario + Vampire 2 (Amuzant, pervers, romantism)

Sword Art Online (Drama, romantism, amuzant)

They Are My Noble Masters (Amuzant, FOARTE pervers, drama)

YuruYuri & YuruYuri 2 (Amuzant, pervers)

Zetman (Drama, mister, supranatural, actiune, romantism)

Ao No Exorcist (Mister, supranatural, drama, actiune)

BTOOOM! (Supranatural, mister, pervers, actiune)

C3 - CubexCursedxCurious (Amuzant, supranatural)

Fairy Tail (Actiune, si mai multa actiune, putin pervers, supranatural, amuzant)

Kiss X Sis (SUPER Pervers, amuzant)

Attack On Titan (Drama, horror, fantezie, supranatural)

Cam atata laughing Sper ca o sa te uiti la ele, caci mi-a luat vreo 15 minute sa scriu toate alea laughing. Bafta wave

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Oh apropo big grin La Attack on titan, se gaseste mai des numele in japoneza, adica: Shingeki no Kyojin big grin E foarte bun anime-ul happy Merita vazut wave.

| MintDots explică (pentru anonim_4396):

Am vazut Clannad si Rosario Vampire [laughing]
Iar Naruto sunt la zi. De death note o sa ma apuc, iar unele dintre alea le stiu big grin Eu iti ziceam romantism, nu perverslaughing Ma rog, oricum mersi ca te-ai straduit sa le scrii. :*

| anonim_4396 a răspuns (pentru MintDots):

Nicio problemawinking. Apropo, Death Note? Cea mai buna alegere laughing Dar dupa ce termini cu Death Note, Daca nu ai vazut cumva Sword Art Online big grin E foarte romantic, e si putin amuzant, si m-a impresionat happy. Ma rog, poti alege pe care il vrei tu de acolo laughing Sau Attack On Titan big grin Si ala e foarte bun, e cu unii giganti, e foarte horror laughing Si pot spune ca are mai mult mister ca Death Note thinking Ma rog big grin Din Attack On Titan au aparut doar 16 episoade... tongue Primul sezon are 25 parca, apoi va mai fi un sezon, cu 24 cred... De fapt, toate anime-urile de pe acolo sunt foarte bune :X. Oh, mersi pentru funda happy

5 răspunsuri:
| didiblack a răspuns:

Da,merita vazut! Mie mi-a placut. Cred ca are 127 de episoade...

| anonim_4396 a răspuns (pentru didiblack):

Poftim? =) 127 de episoade Attack On Titan?!?! Adica Shingeki no Kyojin Are 127 de episoade? =) Au aparut numai 16 deocamdata, si primul sezon are 25 de episoade. Va mai urma un sezon cu 24 de episoade, cred. Dar 127 de episoade nu are cum sa aibawinking Si in plus, nu au aparut, deci nu au cum sa iti fi placut, daca vorbeai la prezent, atunci era altceva tongue.