| LaraMaya a întrebat:

pentru cei care sau uitat aseara pe PRO tv.a fost un film "prima lovitura a lui jackie chan" dupa aia a mai fost un film.unu cu o fata care avea viziuni..ca ii disparea fata, dupa aia femeia a ajuns la spital ca era nebuna..si vroia sa scape de cosmaruri, merge in cala lu tipu ala Vivian..sau cum il chema..stiti de care zic? cei care stiu va rooog imi spuneti? ca nu am fost atenta cum se numea la inceput si la sfarsit..vaaaaa foooooooooooogggggggggggg imi spuneti? va dau funda!

Răspuns Câştigător
| BANN3R a răspuns:

In Dreams
Crime in vis

4 răspunsuri:
| AdiSR a răspuns:

Ultima şansă (2007)
Le Deuxieme souffle

| LaraMaya explică:

Merge in casalu tipu ala*

| DiiaM a răspuns:

Filmul se numeste Crime in vis.

| Costea_Valentin_1987 a răspuns:

Si cel dupa ''crime in vis''? nu a mai fost reluare prima lovitura a lui jachie chan ci alt film. o mica descriere atunci cand am dat: arunca unu din avion o sticla goala de coca intr-un trib mic si izolat dintr-o zona arida si fiecare incerca sa-i gaseasca o intrebuintare si cam atat am putut sa vad. pls answer mersi.