| ςгเรtเภยкค a întrebat:

pentru cei care se uita la anime-ul Bokura ga ita ce se intampla cu Yano si Nana? Raman impreuna sau Yano ramane cu Yamatano? Cat mai detaliat... funda

1 răspuns:
| nic0la a răspuns:

Pai anime-ul se va termina cu yano care se va muta cu mama lui, el va pleca cu ea pentru facultate happy, dar iti spun ca yano ramane cu ea ( cea mica cu parul scurt ) nu mai stiu cum o cheama pana la sf ..si isi promit unul altuia ca se vor astepta, vrei mai detaliat? raised eyebrows