| BBdragutza a întrebat:

pls dati-mi si mie episodul din naruto in care sakura si sasuke se saruta, va rog!
Dau fundita si voturi la toti, astept cat mai multe raspunsuri!

Răspuns Câştigător
| sasusaku4ever a răspuns:

Nu se saruta in nici un episod.se pare ca autorul nu s-a concentrat pe partea romantica a desenului...dar se saruta in konoha high school care este facut de fani, pe asta il poti gasi pe youtube primul episod fiind chiar facut in engleza. sper ca te-am putut ajuta!

1 răspuns: