| Bianca1997 a întrebat:

Buna TPU.ro. Am o verisoara micuta care m-a rugat sa ii gasesc pe Internet un desen de pe Minimax, dar spune ca nu mai stie cum se numea. Zicea ceva de un baiat care desena si pe parcursul desenului il intreba pe tatal sau ce crede ca va fi iar acesta cateodata ghicea dar cateodata nu si se supara iar baiat incerca sa il inveseleasca. Daca mi-ati putea spune cum se numea si poate si un sit unde il poate viziona[in romana] va rog mult de tot s-ar bucura enorm... dau funda.

Răspuns Câştigător
| andreeamitoi a răspuns:

Buna! Se numeste Dannny si Daddy. Uite aici doua episoade: http://www.hopa.ro/video-filme/Desene%20animate/11594/Danny+Daddy, http://www.peteava.ro/id-520485-danny-si-daddy-episodul-1.
La al doilea link mai ai inca doua episoade in josul paginii.

Sper c-am ajutat!

Bye!

8 răspunsuri:
| Th3eo a răspuns:

Imi amintesc si eu acest desen animat dar nu imi amintesc cum se numea.

| GuessWho a răspuns:

Super desenu`:X
MA uitam si eu la el acum cativa anibatting eyelashes
SE numeste Danny and Daddy Duetbatting eyelashes

| Punct_9691 a răspuns:

Danny si Daddy
Asa se numea dar nu mai stiu sigur daca asa se scrie.
Fundita?batting eyelashes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti sa o intrebi pe la ce ora a vazut desenele si il cauti in programul tv la ora respectiva sau pe site-ul mimimax

| anyska a răspuns:

Stiu care este desenul. A fost dat pe minimax acum cativa ani. dar nu-mi amintesc numele.

| tribalwars a răspuns:

Dide si dude, sau dud si dude, stiu desenul dar nu mai stiua cum se numea in orice caz era talasi fiul sau fiul si tatal, dar in engleza numele bafta, sa-mi scrii PM daca l-ai gasit, sau sa dai add la Y! M: danbgab

| Roxanykmititik a răspuns:

Incearca pe youtobe:X:X:X