| Olycykaingerash a întrebat:

Buna TPU

Saptamina viitoare eu si cu prietena mea cea mai buna facem petrecere in pijamale ...Si ea mi-a spus sa aleg un film de groaza care sa ne sperie rau de tot.

Va rug spuneti-mi ce filme stiti. Care leati privit voi si vau speriat tare tare.
Dau Funda si Vot

5 răspunsuri:
| JustSmile92 a răspuns:

Incearca "Mirrors", poate va sperie destul.

| Tania a răspuns:

Constant,camera 1408...

| Neuron a răspuns:

The Unborn, The Exorcist, The Number 23, Devil, Nightmare On Elm Street, Fright Night, Paranormal Activity, si mai era unul dar nu stiu exact cum se numea. Vaporul Fantoma cred...

Apache
| Apache a răspuns:

Canibbal Holocaust...
Prima oara te gandesti ca e o prostie... apoi te pune pe ganduri faptul ca nici pana in ziua de astazi nu se stie exact daca filmul a fost regizat sau chestiile alea chiar s-au intamplat

| trompyx77 a răspuns:

Emily rose worng turn 1, 2, 3