| alexandraplay a întrebat:

SAtiti serialul Luzarii de pe Electrolizei nu? Asa as vrea sa stiu daca mai apar episoade noi si din cat in cat timp am inteles ca din 2 in 2 saptamani dar daca si luna asta si luna vitoare FUNDOI! SI VOTU'

Răspuns Câştigător
| Rάđü a răspuns:

Apar episoade noi, dar din luna in luna, sambata, ultimul a aparut pe 2 iunie : http://www.youtube.com/watch?v=Kvc1cAR0rB0&feature=channel&list=UL

| alexandraplay explică (pentru Rάđü):

MErsi mult dar l-am vazut pe Nelutu si Ticlazau' lui de Nelutu laughing) deci pe fiecare luna un episod sambata mersi happybatting eyelashes

1 răspuns: