| arianaisflawless a întrebat:

Se pricepe cineva la filme? Stie cineva un film cu 5-6 adolescenti ( nu mai stiu sigur ) care eram intr-un bar, casa. si au facut la misto ca un fel de chemare a spiritelor. ( era o negrotesa ca un fel de vrajitoare. cu cartile din astea, tot din ei. ). Prima oara a fost un joc. tot radeau. S-au strans toti intr-un cerc, se tineau de maini. si vroiau sa vorbeasca cu spiritele ( pentru ei era doar un joc ) Si pana la urma un spirit a venit printre ei. Eu imi amintesc ca era ca un fel de foc. intra intr-un baiat dintre ei. si cand aprindeai tigare. televizor. bricheta. acel "om din foc" vinea si te omora. PS: mentionez ca o adolescenta avea astm si avea nevoie mereu de inhalator! FUNDAAA. caut filmu de vreo 3-4 ani si nu il gasesc. sad

1 răspuns:
| alexander01 a răspuns:

Grave Encounters 1 Grave Encounters 2. Nu stiu filmul pe care il cauti tu, dar ti-am oferit doua care imi plac mie si sper si tie.