| HELLBOY32 a întrebat:

Spuneti-mi ceva filme motivationale!

11 răspunsuri:
| beastboy84 a răspuns:

Get rich or die trying

| Septiiiiiiiiiiiiiiixxl a răspuns:

Krrish-este unul din cele mai frumoase filme vazute in viata mea :X

| anonimg a răspuns:

"Necombatantul (The Conscientious
Objector) - Desmond Doss"

m.youtube.com/watch?gl=RO&client=mv-google&hl=ro&v=lV19wkdgCKU

| anarawwr a răspuns:

Mie mi-a placut foaaarte mult "It's a wonderful life". Este mai vechi, dar este cu adevarat minunat si te motiveaza sa iti continui viata, sa te lupti, sa faci totul ca sa reusesti. Ti-as recomanda sa te uiti cu cea mai mare placere. Nu este neaparat lacrimogen, poate doar la sfarsit, dar stai linistit, ca eu nu am varsat mai mult de o lacrima in coltul ochiului. happy

| greyhound a răspuns:

Superb laughing

| M25M a răspuns:

The Blind Side
Seria Rocky
Seria Undisputed
The Hurricane
Goal

| Gojnea a răspuns:

Tota aseria SAW - te invata sa traiesti logica pura happy Vezi ca sunt scene care te pot deranja psihic si fizic happy

| faramatania a răspuns:

The Pursuit Of Happyness
The Curious Case Of Benjamin Button
Forres Gump
The King's Speech
The Pianist
Extremely Loud And Incredibly Close
A Beautiful Mind
Seven Pounds

| michelia a răspuns:

Invincible

http://www.imdb.com/title/tt0445990/
cu Mark Whalberg

Este printre primele care-mi vin acum in minte cind e vorba de motivatie.
Filmul e facut dupa o poveste adevarata : la 30 de ani, fara job si cu probleme in familie, personajul principal incearca s-o ia de la capat si se lupta sa faca ce-i place- sa faca sport de performanta!

E un film care te face sa gindesti ca nu ai nevoie doar de sansa ci si de determinare, efort, dorinta neclintita pentru a-ti implini visurile.

| beastboy84 a răspuns:

Warrior
Never back down
Undisputed 2, 3
The boxer

| Daniela_Irimia_1985 a răspuns:

Uite o lista cu 10 filme motivationale, pentru dezvoltare personala http://www.gandeste-pozitiv.ro/......personala/