| Babyfuckyou a întrebat:

spuneti-mi si mie niste filme indiene ca asa daca ma uit nu sunt prea sigura la care sa ma uit! spuneti si mie care v-a placut?

Răspuns Câştigător
| alexandra033 a răspuns:

Iti recomand ¨dostana¨ este un film super tare, merita vazut!

Dai fundita?batting eyelashes kisskiss

| Babyfuckyou explică (pentru alexandra033):

Am vazut filmul e chiar tare superb

9 răspunsuri:
| toxik a răspuns:

Iubire intunecata.este un serial aparut pe net. este foarte frumos.:X

| roxanikdulcyk98 a răspuns:

De fapt filmul de cheama 'Pyaar Ki Yeh Ek Kahaani"si inseamna Poveste de iubire.
da e super ti.l recomand mai ales ca e si subtitrat.
dar nu sunt subtitrate ink toate episoadele

| roxanikdulcyk98 a răspuns:

Toxik...filmul se cheama de fapt "Pyaar Ki Yeh Ek Kahaani" sin inseamna poveste de iubire...
iti recomand sa te uiti deorece unele episoade sunt subtitrate si e super serialul

| toxik a răspuns (pentru roxanikdulcyk98):

Stiu.dar eu ma uit intotdeauna pe youtube si scriu "iubire intunecata"winking

| Deea236 a răspuns:

''Culoarea fericirii" cele mai tari!tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mard,Avtaar,Naseeb sunt superbe.

| вèiiiвiii a răspuns:

''Culoarea fericirii" cele mai tari! love struck

| alexsok a răspuns:

Cactus jack slade e cel mai amuzant film indian