| frumusika120 a întrebat:

stie cineva daca in episodul 12 sezonul 2 din pariu cu viata anca il va ierta pe vlad ca s-a culcat cu doris?

Răspuns Câştigător
| izabela1234 a răspuns:

Il va ierta Anca pe vlad..deoarece Vlad o sa ii cante o melodie, Hologrf-Sa nu imi iei niciodata dragostea
si o sa se afle ca bogdan l-a drogat pe Vlad ca sa se razbune

| frumusika120 explică (pentru izabela1234):

Zi-mi si mie te rog de unde ai aflat

4 răspunsuri:
| Vampiress a răspuns:

Il va ierta dar nu in episodul 12.Cred ca il va ierta cind se va afla ca razvan la drogat pe Vlad

| Georgi2011 a răspuns:

Eu sincer cred ca Vlad a fost drogat de bogdan de a ajuns asa si eu cred ca Anca il va ierta dar peste 1 sau 2 episoade, depinde de cum se apara si Vlad acum. Sper ca te-am ajutat!

| DianaRaluca99 a răspuns:

Il va ierta pentru ca am vazut eu un interviu in care mai povestea din serial si spunea ca anca il va ierta pe vlad...pentru ca o sa descopere ca bogdan la drogat. Sper ca te-am ajutat. Funda?:*:*:*