| ioneladaiana a întrebat:

stiti cumva ce se v-a intampla in sezonul 2 din Violetta? vreausi eu mai multe informatii va rog!

Răspuns Câştigător
| AleeLeo a răspuns:

Violetta,dupa o vacanta lunga, se intoarce la Buenos Aires! Tomas se muta din nou in Spania, iar Violetta ramane cu Leon...pana apare Diego, un baiat rau, care ii fura cantecele lui Leon si o saruta pe Violetta cand canta la TV''Yo soy asi'', iar Leon si Vilu se despart iar, dar se impaca!

Camila si Maxi se vor saruta...ciudat!

Leon si o fata noua,Lara se saruta, iar Violetta vede tot!

Violetta ramane cu Diego!

Apare spionul lui Jade si Matias, Esmeralda, de care se indragosteste German!

Jackie, o profesoara noua se da pe langa Pablo!

| ioneladaiana explică (pentru AleeLeo):

Auzi dar Angie? cu e ce se intampla?

3 răspunsuri:
| DarkOrbitMoon a răspuns:

Violetta va muri, cineva ii va sugruma capul.

| ioneladaiana explică (pentru DarkOrbitMoon):

Mersiii! mi-a fost de folos raspunsul tau!