| AlexOrian a întrebat:

Sunt Alex!
Si mai tineti minte desenele vechi?
Era un desen cu o pastila si un microb in corpul uman cum se numeste?
Sau un desen cu un copil si vreo 3-4 roboti, cum se numea?
Dar mai este un desen care imi placea mult:
Era cu un baiat si niste maimute care se transformau in maimute si parca aveau un robot sau nu stiu, era ceva cu maimute gen monkeyz nu stiu cum...
Sper sa mi le ziceti si fundita veti primi!
Merci!

Răspuns Câştigător
| MangekyouSharingan a răspuns:

Deci primul este ozzy si drix al 3 lea este super robot monkey team hyper force go dar al 2 lea nu stiu laughing

2 răspunsuri:
| MangekyouSharingan a răspuns:

Daca poti sa dai mai multe detalii despre al 2 lea desen poate mi-as aminti

| AlexOrian explică (pentru MangekyouSharingan):

Am vazut de mult un desen si am uitat....era un baiat cu 4 roboti din fierf mai albi inchis, era ceve gen don't starve doar ca mai colorat...
si mersi