| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU sunt foarte tristsad deoarece serialul aurora ( nu va mai ancepe spuneti-mi va rog eu mult de tot cand va mai ancepe serialul aurora fiindca ansemna abslt tot pentru mine va rog din tot sufletul spuneti-mi cand va mai ancepeeeecrying

5 răspunsuri:
| WeeD a răspuns:

Stii ceva?
Pe mine ma doare drept in cur ca esti tu trist/a ca nu mai poti sa-ti vezi ***`u ala la Tv.
Sunt oameni care muncesc, n`au bani si tu esti trista ca nu... HAi pa!

| WeeD a răspuns:

Jos cenzura angry!

| AnnaSpiritualRavishment a răspuns:

Asa si? cauta un alt serial la care sa te uiti

| qvalenn a răspuns:

In primul rand se scrie cu î. începe si înseamna dacă nu ştii să scrii mai bine nu întreba hai pa

| B0GDI a răspuns:

Scrie corect!