| Adee26 a întrebat:

sunt mare fana a serialului Grey's Antmoy. As vrea sa stiu care este personajul vostru preferat si de ce. Cel mai complex raspuns primeste funda. happy

Răspuns Câştigător
| M25M a răspuns:

Alex Karev - a avut o "copilarie" ingrozitoare si totusi a reusit sa devina medic. Mi-a placut perioada cand a inceput sa se deschida in fata lui Izzie si sa se transforme treptat. De asemenea nu se destainuie prea des insa asculta si stie sa sfatuiasca (vezi dialogurile dintre Meredith si el) - multi ar spune ca nu e bine sa procedeze astfel insa ma aseman in aceasta privina cu acest personaj in plus si eu stiu ce inseamna sa ai o copilarie mai sumbra.

| Adee26 explică (pentru M25M):

Sunt de parere ca Alex este chiar un personaj resuit. Vreau sa spun ca nu-si arata afectiunea la fata dar in sinea lui are o personalitate mai complexa. Isi arata acest lucru mai ales cand vine momentul in care Izzie(personajul meu preferat) este pe cale sa moara

1 răspuns: