| RadXx a întrebat:

Buna TPU sunt trist sad cand va mai ancepe aurora fiindca nu mai suport imi plc extraordinar de mult acel film si nu vreau sa urmaresc ep pe pc ci pe tv (televizor) cand va mai ancepe aurora fiindca vreau sa mai anceapa si ancepe curand vreau sa stiu cryingcryingcrying funda +voturiicrying

Răspuns Câştigător
| Karmin98 a răspuns:

Daca ai 2plus, priveste acolo, doar ca deja este ep. 82, la ora 21.30, de Luni -Vineri

| SERIALS a răspuns (pentru Karmin98):

Eu tot privesc 2 plus (Aurora, Mostenitorii si Inima mea insista)

1 răspuns: