| Diiiia a întrebat:

Buna TPU unde pot vedea episodu de aseara din Nini? Dau funda ca de obicei

Răspuns Câştigător
| KiryuZero a răspuns:

Www.peteava.ro

3 răspunsuri:
| darielle a răspuns:

Poti sa te uiti la toate episoadele pe urmatorul link :
http://www.peteava.ro/
si scrii acolo sus la cauta, scrii nini episodul nu stiu care si il gasesti, sau daca nu il gasesti, scrii pe google nini episodul pe care il doresti sa il vezi si poate iti apare.Pe peteava.ro gasesti tot ce iti trebuie! Gasesti si episodul 1 nini, 2, 3, 4, 5...pana la ce episod a ajuns pe Disney Channel.

| OFM a răspuns:

Nu stiu dar in episodu din seara asta nini si thomas se saruta

| andrutza_3532 a răspuns:

Pe peteava.ro si scrii acolo sus nini episodu nu stiu care