| anonim_4396 a întrebat:

Unde pot vedea în intregime toate episoadele din La bloc? Din câte am observat, pe YouTube nu sunt toate.
Fundă.

3 răspunsuri:
| BeatriceNagy a răspuns:

Am gasit site-ul asta : http://episoadelabloc.blogspot.ro/......abloc.html sunt majoritatea episoadelor si parca posteaza in fiecare zi. Sper sa te ajute.

| anonim_4396 explică (pentru BeatriceNagy):

Din câte observ merg două episoade, 1 și 2. Restul nu merg. Mulțumesc oricum de răspuns.

| BeatriceNagy a răspuns (pentru anonim_4396):

Imi pare rau. A fost singurul site pe care l-am gasit.Macar am incercat.