| lcTrlaLeXuTzU a întrebat:

Buna TPU.Va povestesc in mare despre un film iar voi daca stiti va rog eu spuneti-mi numele la fim.
"filmu incepe cu un om cand pune un baietel de 2-3 luni pe o parca iar un crocodil vrea sal manance si sare un anaconda si il salveaza pe baiat, cand creste baiatu niste oameni vor sa afle un mister asa ca opresc cascada unde traia anaconda acolo gasesc o usa unde erau in sarcofrage egipteni parinti baiatului"
Cine imi spune primul numele de la film si corect ii dau FUNDA!
Multumesc mult!

5 răspunsuri:
| FCBayernMunchen a răspuns:

Anaconda 4 da-mi funda plizzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz

| lcTrlaLeXuTzU explică (pentru FCBayernMunchen):

Frate nu este acesta.Am spus mai sus ca este un film despre egipteni si un anaconda apara copilu. deci mai astept raspunsuribig grin

| FCBayernMunchen a răspuns (pentru lcTrlaLeXuTzU):

Corect,corect scuze de raspunsu al varza

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cleopatra (1999)
Nu stiu sigur dar din ce-am citit in descrere este vorba despre o mama ce lupta sa-si apere copilul
Sper ca te-am ajutat happy

| lcTrlaLeXuTzU explică (pentru anonim_4396):

Scz dar nu este acestahappy
CUm am spus era vorba despre anaconda unde traia pe un nil langa o gascada si in cascada era o usa nu mai stiu cum se numeste eram mic cand l-am vazut si chiar vreau sal mai vadtongue Ms ori cum