| 12CrazyGirl21 a întrebat:

Va rog furmos imi trimiteti site-ul de unde as putea sa vad online ultimul episod din telenovela "Jocul Seductiei" chair daca nu are si subtitrarehappy...va rog repede...primul raspuns bunicel primeste funditakiss repede va rog.

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
3 răspunsuri:
Elianna
| Elianna a răspuns:

Www punct vplay punct ro. Fa tu combinatia corecta, ca nu ma lasa robotelul TPU sa scriu cum trebuie!

| 12CrazyGirl21 explică:

Am zis ca primul raspuns primeste funda dar nu reusesc adica am scris bine siteul dar nu-mi da telenovela asta...la al doilea raspuns nu este si episodul 129 ...deci castigatorul e ultimul raspunskiss