| ginutzaaa a întrebat:

Va rog sa imi spuneti si mie cat mai multe filme pe care le stiti voi, cu actorul Martin Lawrence. Va puuupp...

Răspuns Câştigător
| FiddleStick a răspuns:

Big Mommas: Like Father, Like Son / Coana Mare: Aşa tată, aşa fiu (2011) - Malcolm Turner / Coana Mare Trailer
The Skank Robbers (2011) - Sheneneh
Wild Hogs 2: Bachelor Ride / Wild Hogs 2 (2011) - Bobby Davis
Death at a Funeral / Înmormântare cu peripeţii (2010) - Ryan Trailer
College Road Trip / Călătorie cu peripeţii (2008) Trailer
Welcome Home, Roscoe Jenkins / Bun venit acasă, Roscoe Jenkins! (2008) - Roscoe Jenkins Trailer
Wild Hogs / Gasca nebuna (2007) - Bobby Davis Trailer
Big Momma's House 2 / Acasa la Coana Mare 2 (2006) - Malcolm Turner Trailer
Boog and Elliot's Midnight Bun Run (2006) - Boog
Open Season / Nazdravanii din Padure (2006) - Boog (voce) Trailer
Rebound / Ricoseu (2005) - Roy McCormick Trailer
Bad Boys II / Băieţi răi 2 (2003) - Marcus Burnett Trailer
National Security / Siguranţă naţională (2003) - Earl Montgomery Trailer
Martin Lawrence Live: Runteldat (2002) - El insusi
Black Knight / Cavalerul Negru (2001) - Jamal Walker Trailer
What's The Worst That Could Happen? / Mai rau nu se poate (2001) - Kevin Caffrey
Big Momma's House / Acasă la Coana Mare (2000) - Malcolm Turner
Blue Streak / Detectiv fără voie (1999) - Miles Logan Trailer
Life / Viaţa-n puşcărie (1999) - Claude Banks Trailer
Nothing to Lose / Ce-am avut şi ce-am pierdut (1997) - Terrance Paul Davidson
A Thin Line Between Love and Hate / Intre dragoste si ura (1996) - Darnell Wright
Bad Boys / Băieţi răi (1995) - Marcus Burnett

2 răspunsuri:
| cosminasss a răspuns:

Big Mommas: Like Father, Like Son, Bad Boys II, A Thin Line Between Love and Hate