| marymaria277 a întrebat:

Voua care serial vi se pare mai interesant: Gossip Girl sau Pretty Litle Liars si de ce?

Răspuns Câştigător
| Peaches a răspuns:

Pretty Little Liars! Este mult mai misterios si captivant! Crede-ma, cand am inceput sa urmaresc, nu m-am putut opri pana nu am ajuns la ultimul episod aparut!
Sper ca asta ajuta! Have funwinking

~Roxetta

2 răspunsuri:
| faramatania a răspuns:

Ambele sunt foarte bune și interesante, iar Gossip Girl puțin mai mult, nu pentru faptul că acțiunea se dezvoltă în Upper East Side, ci pentru o notă în plus de profesionalism și maturitate, actori și creatori.

| paintedlove a răspuns:

Pll 100%.Te tine mai mult in suspans...are de toate : drama, mister, dragoste etc... NU spun ca GG nu este captivant dar eu personal aleg Pllsmug