| anonim_4396 a întrebat:

Voua va place mai mult Vampire diaries sau twilight?

Răspuns Câştigător
| Slavian a răspuns:

Salut,
Twilight categoric, Vampire Diaries este o copie a filmului, aceleasi actiuni.

| Roxett a răspuns (pentru Slavian):

De fapt slavian cartea Jurnalele unui Vampir dupa care s-a facut si serialul a fost scrisa acum 15 ani pe cand cartea twilight acum 5 ani.
Eu prefer Vamp Diaries deoarece actorii joaca mult mai bine si actiunea este mai complexa(este de inteles deoarece este un serial si se desfasoara pe mai multe espisiade si sezoane,). Twilight a fost foarte des criticat din cauza actorilor care nu au destula expresivitate: cea mai des criticata a fost Kristen Stewart deorece pe parcursul filmului ea afiseaza aceeasi figura monotona neavand nici o expresivitate.Multi spun ca filmul ar fi avut mai mult succes daca s-ar fi cautat actori cu mai multa experienta(exista si actori tineri foarte talentati, dar dupa mine UNII din actorii din twilight nu fac parte dintre acestia) :|)(nu spun ca filmul nu este bun deoarece l-am vazut si chiar mi-a placut dar actorii din punctul meu de vedere lasa mult de dorit)

Ma rog este punctul meu de vedere.am vrut doar sa atrag atentia ca nu Vamp Diaries l-a copiat pe twilight ci a fost chiar invers. Daca vreti sa va lamuriti singuri:
http://vampirescrib.blogspot.ro/......mpire.html

Succes!

13 răspunsuri:
| Rihanna18 a răspuns:

The Vampire Diaries pot spune ca este unul dintre cele mai superbe seriale. Merita vazut!

| MarianWLF a răspuns:

Twilight clar.
Dupa poza ta cred ca si tie happy

| Madalina285 a răspuns:

The Vampire Diaries, mi se par mult mai buni vampiri decat in Twilight.

| Ayy123 a răspuns:

Vampire diaries

| Georrggy a răspuns:

The Vampire Diaries! Ii de 1000000 ori mai bun decat Twilight...

| IrishGnome a răspuns:

Vampire Diaries big grin

| ツDiana a răspuns:

Twilight.

Răspuns utilizator avertizat
| GIRLBELIEBER a răspuns:

Sa zic sincer amandoua vampire diaries este horor super dar twilight contine pasiune dragoste iubire s.a vampire diares e mai mult de groaza si-mi plac amndoua cu suspanse FUNDDA?

| bibilica99 a răspuns:

The vampire diaries

| cynty22 a răspuns:

Twilight :* puppy dog eyes