| justagirl21 a întrebat:

vreau pareri:care este filmul vostru preferat si de ce? (neaparat argumente, altfel no sa va cred!)dau fundiiiiita

Răspuns Câştigător
| mariacris98 a răspuns:

Toate filmele din seria "Twilight" pentru ca este vorba despre o iubire dintre un om si un vampir, iar cei doi ar sacrifica orice pentru a ramane impreuna.

| justagirl21 explică (pentru mariacris98):

Si mie imi plac m-as uita la ele de mii de ori. le ador

6 răspunsuri:
| Goguletzu a răspuns:

Am mai multe filme preferate:
I am a legend(super regie si scenariu la fel)
Bad boys 1, 2(la fel)

in concluzie nu se mai fac filme bune(2003-2007 a fost apogeu)parerea mea, acum se introduce prea mult sf si efect creat pe calculator.

| liveplus a răspuns:

Titanic (Duminica pe la 9 seara cred) pentru ca e plin de dragoste aventura tragedie si multe altele e super tare!

| denisinho32 a răspuns:

I am legend(film super)

| Anutssuu a răspuns:

a walk to remember. pentru ca m`am uithat de 10 ori la el si nu m`am plictisith niciodata big grin:X:X

| BogdanSiSotia a răspuns:

Culoarea fericirii