| Allin_3510 a întrebat:

Vreau sa aflu cum se numea un serial de acum 5 ani, prin 2006 a fost difuzat, dar nu mai stiu pe ce canal. Era vorba despre o adolescenta care putea sa ajunga in lumi sau universuri paralele cu ajutorul unei barci. Ea impreuna cu un prieten de-al ei cand doreau sa ajunga in alta lume puneau mainile pe ceva globulet (parca) din interiorul barcii si apoi erau transportati. Tin minte o faza: au ajuns intr-o lume identica cu cea din care provenea ea, cu aceleasi persoane, case, etc...doar ca in lumea aia ea era mai fitoasa si parintii ei nu se intelegeau. Practic ea a intalnit acolo familia ei...si pe ea. Dau funda pentru raspunsul corect!

1 răspuns:
| Alexa113 a răspuns:

Nu imi dau seama ce film e dar pot sa iti dau un site unde poti sa il gasesti http://www.cinemarx.ro/filme/ bagi anul, apoi pui actiune sau ce era si apoi il cauti! Mult succes!