| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa ma uit si eu la un serial gen Gossip Girl, adica niste adolescenti normali, cu probleme de-astea in dragoste, etc etc. dar cu mai multe sezoane sau chiar terminat (peste 3 sezoane), nu actiune, SF sau altele...
Dau funda! Multumesc mult! love struck

Răspuns Câştigător
| soriinaa a răspuns:

90210 - e cel mai fain, adica mie mi-a placut cel mai mult. Ar mai fi: One tree hill; Pretty little liars; Glee; Friday Night Lights. Sper ca am fost de foloss happy

6 răspunsuri:
| SDC a răspuns:

| FucktheSystem a răspuns:

Skins.
Adolescentii nu sunt tocmai normali, sunt rebeli si fac tot felul de tampenii, dar serialul are 5 sezoane. Mie una Skins mi se pare de mii de ori mai interesant ca GG.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

PLL si TVD urmaresc si eu! Multumesc pentru raspunsuri love struck

| tensazangetsu a răspuns:

Asta cred ca o sati placa one tree hill

| Bluester_5390 a răspuns:

Greek
Vampire diaries si Pretty little liars-insa aici nu sunt prea normali adolescentii dar totusi mie mi-au placut

| byencutza222 a răspuns:

The O.C.- rebel in California