| GaBrIeL_6760 a întrebat:

Buna TPU vreau sa-mi spuneti si mia niste filme de actiune sau horror dar va rog sa fie misto filmele si sa precizati din ce an este facut filmu, sa fie din anul 2003 pana in prezent! cel care da cel mai multe filme bune primeste funda!

2 răspunsuri:
| Oanny a răspuns:

Http://www.cinemarx.ro/filme-2010/
Incearca aici, vezi ca in dreapta ai filme pe genuri si poti alege ce vrei. Daca vrei din alt an scrie pe google filme...(si anul din care doresti sa fie).

| TheHunter38 a răspuns:

Camera 1408 anul 2007, rec varianta spaniola(2 parti) i din 2008