| Pandemic a întrebat:

Vreau si eu niste animeuri mai scurte, gem DeadMan Wonderland.

3 răspunsuri:
| Adryana a răspuns:

Buna! Paradise kiss este destul de scurt; are doar 12 episoade. Vizionare placuta!

| cristiana1234 a răspuns (pentru Adryana):

Vampire knight, nici nu stiu ce sa zic... am vazut ogramada da nu imi amintesc nici una,...
ecchi: thei ara my noble master, kampfer, Bgata H key
groaza: another
urmatoarele nu stiu cate ep au eu doar ti le zic deoarece meau placut mult : death note, control c, blood C,

funda?

| biosh97 a răspuns:

Itazura na kiss. Mi-a placut foarte mult si are 25 sau 26 de episoade happy